رهنوردان هلیای آسمان

اپراتور خط تولید
1402/08/03
مهندس برق و الکترونیک
تهران , تهران
100,000,000
0 سال
مرد
دیپلم
فوری
قرارداد تمام وقت
شرح شغل

رهـــابـــــاتری 

ما در بخش باتری شرکت رها تولیدکننده پک‌های باتری های لیتیومی در کشور هستیم و مزیت مهم ما پک باتری کاملا سفارشی شده با نیاز مشتری است. هم اکنون ما پیشرفته‌ترین باتری های لیتیومی را در سبد محصول خود به مشتری ارائه می‌دهیم و شما به عنوان اپراتور خط تولید نقش مهمی را در این بخش ایفا خواهید کرد.
ماموریت ما و شما در این شرکت ارائه کیفیت هرچه بهتر به مشتری ست و یکی از ضرورت آن حضور اپراتوری ست با نظم و دقت در تمامی امور رویه تولید.

وظایف شما در دودسته زیر قرار می‌گیرند 

• اقدامات مرتبط با رویه پکینگ باتری زیر نظر مدیر بخش. از جمله : کارهای فنی پکینگ ،انبارگردانی قطعات و محصولات ، لحیم کاری و ..
• امور محوله بیرون از شرکت

اولویت ‌های ما 

• فنی و دست به آچاربودن
• داشتن دانش یا تجربه کار با بردهای الکترونیکی در حد یک تا دوسال
• فارغ التحصیل فنی و حرفه ای یا یک الی دوسال سابقه تکنسین فنی

 اولویت‌های بالا می‌تواند رویه آموزش را بسیار کوتاه‌تر کند بااین حال اگر تجربه کار اکترونیکی ندارید امــــا فردی فنی و مشتاق کار هستید می توانید با آموزش‌های ما به قابلیت‌های لازم برسید.

محدوده حقوق شما با توجه به رزومه ، 10 تا 15میلیون تومان خواهد بود.

چرا ما

سابقه 11ساله ما اهمیت نیرو انسانی را بیش‌ازپیش برای ما ثابت کرده است؛ ازاین‌رو همواره در تلاشیم تا افراد ما از امتیازاتی چون موارد زیر برخوردار باشند:

محیط کاری دوستانه و پر از انگیزه: ما برآنیم تا در شرکت رها محیطی را فراهم کنیم که همکاران ما احساس رضایت و رشد حرفه‌ای داشته باشند. از این رو ما همواره از تفکرات نو و خلاقیت‌های شما استقبال خواهیم کرد.
توسعه حرفه‌ای: ما به توسعه حرفه‌ای همکاران خود اهمیت می‌دهیم و از دوره‌ها و آموزش‌های برای ارتقا مهارت‌های شما بهره می‌بریم.
امتیازات ویژه: شما همچنین می‌توانید برای همکاری‌های بیش از 1 سال از امتیازاتی چون بیمه تکمیلی، بن خرید پوشاک، بن کمک‌هزینه سفر و...برخوردار باشید.

شاخص های کلیدی

شغل های مشابه